Twitter           Issuu
Otwarcie Vistula Banku Spółdzielczego w Bielsku

http://piotrzgorzelski.pl/images/stories/6o/g.jpgW piątek, 15 marca 2013 r. o godzinie 14.00 miałem przyjemność uczestniczyć w uroczystym otwarciu Filii Vistula Banku Spółdzielczego w Bielsku. W spotkaniu uczestniczyli również : Prezes Zarządu Banku Jolanta Grażyna Łukasiak-Malicka, Wójt Gminy Bielsk Józef Jerzy Rozkosz, Proboszcz parafii w Bielsku ks. kanonik Józef Różański, oraz pierwszy spółdzielca RP Alfred Domagalski człowiek od lat związany ze spółdzielczością, Prezes zarządu Krajowej Rady Spółdzielczej.

Vistula Bank Spółdzielczy to nowoczesny, odpowiadający nowoczesnym standardom bankowości, zapewniający  komfortową obsługę oraz indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań Klientów Bank, który funkcjonuje na terenie Mazowsza już od 1995 roku, wcześniej funkcjonował pod nazwą Nadwiślański Bank Spółdzielczy w Czerwińsku n/Wisłą z/s w Wyszogrodzie. To Bank  który posiada 5 oddziałów: (Oddział w Czerwińsku nad Wisłą, Oddział w Wyszogrodzie, Oddział w Iłowie, Oddział w Sochaczewie, Oddział w Płocku Dwa punkty Obsługi Klienta (Punkt Obsługi Klienta w Małej Wsi, Punkt Obsługi Klienta w Płocku).To rzetelna i sprawdzona Marka.

Ogromnie cieszy mnie fakt, że Filia tego Banku otwierana jest właśnie w Bielsku. Serdecznie dziękuję i gratuluję Pani Prezes i wszystkim pracownikom Vistula Banku Spółdzielczego za zaangażowanie i trud pracy włożony w realizację inicjatywy utworzenia filii w Bielsku. Życzę wszystkiego najlepszego i przede wszystkim życzę, aby w przyszłości rozwój Banku wyglądał co najmniej tak dobrze jak do tej pory, a miernikiem sukcesu niech będą pozytywne opinie klientów.

Otwarcie Vistula Banku Spółdzielczego w Bielsku Otwarcie Vistula Banku Spółdzielczego w Bielsku Otwarcie Vistula Banku Spółdzielczego w Bielsku Otwarcie Vistula Banku Spółdzielczego w Bielsku Otwarcie Vistula Banku Spółdzielczego w Bielsku Otwarcie Vistula Banku Spółdzielczego w Bielsku Otwarcie Vistula Banku Spółdzielczego w Bielsku Otwarcie Vistula Banku Spółdzielczego w Bielsku
 

Biuro Poselskie
09-402 Płock, ul. Tumska 4
czynne od poniedziałku do piątku
w godz. 7.30-15.30
Tel. (24) 366 95 70
email: biuroposelskie@piotrzgorzelski.pl
 
Biuro Poselskie
09-230 Bielsk, ul. Glinki 1
czynne w każdą środę w godz. 9.00-12.00

Biuro Poselskie
09-530 Gąbin, ul. Kilińskiego 2
czynne w każdy czwartek w godzinach 9.00-12.00
 
Płock-miasto wielu możliwości

Zielone Miasto

Aktualny numer „Zielonego miasta” poświęcamy Wspólnej Polityce Rolnej, a szczególnie jej zasadom i funkcjonowaniu w...

Janosikowe. WSA wydał wyrok w sprawie decyzji ministra finansów

Wojewódzki Sąd Administracyjny uchylił decyzje ministra finansów, które zobowiązywały Mazowsze do zapłaty czterech ostatnich miesięcznych...

Kondolencje

Obrady Prezydium Zarządu Powiatowego PSL

2 września 2014 r. w sali konferencyjnej Zarządu Powiatowego Polskiego Stronnictwa Ludowego Powiatu Płockiego przy...

Copyright © 2011 Piotr Zgorzelski. Projekt i wykonanie: HEDEA.pl